
POSO organiseert nazomeractiviteiten en ouderendag
AlgemeenHOOGEZAND - De zomer is zo goed als voorbij, maar dat betekent niet dat het POSO geen activiteiten meer organiseert. Op woensdag 27 september staat een bezoek met rondleiding in het Nationaal Bus Museum in Hoogezand op het programma.
Met een oude bus worden ouderen opgehaald op vier verschillende opstapplekken bij het gemeentehuis in Slochteren, De Broeckhof in Zuidbroek, vbij het gemeentehuis in Muntendam en als laatste bij het kantoor van De Reensche Compagnie in Hoogezand. De kosten zijn 5 euro. Opgave is mogelijk bij Jan Drent (ww.drent@home.nl) of Meint Dekker (06-44869838). Diezelfde middag is er een wandeling in het Meerwijckgebied, die om 13.30 uur start op de parkeerplaats bij paviljoen De Leine in Kropswolde. Er zijn geen kosten aan verbonden, eventuele consumpties na afloop zijn voor eigen rekening. Opgeven kan bij Irene Gazendam: 06-29341809 of gazendam.irene@gmail.com.
De Week van de Ouderen start vrijdagmiddag 29 september in dorpshuis ’t Mainschoar in Kolham, De Menterne in Muntendam en in het Woldwijckcentrum in Hoogezand. Op maandag 2 oktober vindt de officiële opening plaats bij het Stenenmuseum in Slochteren met het hijsen van de vlag door burgemeester Hoogendoorn. Die dag zijn er activiteiten bij ’t Spinnenweb in Sappemeer, De Burcht in Hoogezand, Sint Jozef in Sappemeer en de Gockingaheem in Noordbroek. Het Ufkeshuis in Siddeburen en de Lijwieckstee in Noordbroek zetten hun bewoners een dag later in het zonnetje en woensdag 6 oktober is er feest bij Langkoeas en is er mogelijkheid voor gezelligheid en ontmoeting in het gebouw van Humanitas. Voor Anker en de Vereniging Dorpsbelangen Harkstede sluiten op vrijdag 6 oktober de week af met diverse activiteiten.
Het hele programma met tijden en activiteiten staat op www.poso-middengroningen.nl.







