PUURHOUT brengt Nederlandstalige muziek met soul. (foto: Benjamin Tapilatu)
PUURHOUT brengt Nederlandstalige muziek met soul. (foto: Benjamin Tapilatu)

Veel activiteiten KieK in kerkje van Kolham

Algemeen

KOLHAM - De activiteitencommissie KieK in Kolham heeft voor de komende maanden een mooie agenda opgesteld. 

Afgelopen zondag was de aftrap met de officiële opening van de expositie Onverwachte knipkunst van Guus de Haan. Tot en met september wordt de kerk elke zondag tussen 14.00 en 16.30 uur opengesteld voor bezoekers die gratis de zomerexposities willen bekijken. In de maanden mei en juni zal de huidige tentoonstelling te zien zijn, in de maanden juli en augustus vult De Ploeg-lid Lydia Jonkman de kerk met vrolijkheid met een hele serie ‘blije koeien’. 

Daarnaast staan diverse optredens gepland, waarvan de eerste op zondag 11 mei is. Het trio PUURHOUT brengt Nederlandstalige muziek met soul ten gehore. Het optreden begint om 15.00 uur, kaarten reserveren kan via ackerkkolham@gmail.com

Later deze zomer zal het Kielzog meerdere keren van zich laten horen met leerlingenconcerten. Ook noemenswaardig is het project ‘Veur Aaltied’, waarbij een combinatie van professionals en amateurs uit de omgeving een theaterstuk wordt ingestudeerd over een Kolhamster beroemdheid: ‘Abeltje’. In het weekeinde van 17 tot en met 19 oktober zijn de uitvoeringen over het verhaal van deze Kolhamster uit 1780, die met haar 2,40 meter lengte ook wel ‘de reuzin’ werd genoemd en vanwege haar lengte kermissen afstruinde.