Tussen de bedrijven door even ontspannen op het terrasplein.
Tussen de bedrijven door even ontspannen op het terrasplein.

POSO Lifestylebeurs doet het goed onder ouderen

Algemeen

HOOGEZAND – Een éénpersoons draaiorgeltje bij de ingang en binnen een driemansband. De sfeer zat er gelijk al goed in bij de twaalfde POSO Lifestylebeurs die zaterdagmiddag in sportcentrum Kalkwijck in Hoogezand werd gehouden. 

En er waren nog meer bezoekers dan vorig jaar: ruim 800. Tijdens deze beurs voor ouderen konden de bezoekers bij de vele tientallen kraampjes van alles te weten komen over gezondheid, fit blijven, hulp bij het huishouden, wonen in een van de complexen van De Reensche Compagnie, maaltijden waarvan iets te proeven viel en thuisbezorgvoorzieningen. 

Maar ook diverse organisaties en verenigingen presenteerden zich. Heren die van zingen houden konden zich aanmelden voor piratenkoor Voorwaarts Voorwaarts, dames die van handwerken houden konden hun hart ook ophalen en er was ook veel informatie van andere organisaties zoals Kwartier Zorg en Welzijn, Fysiotherapie, de Alzheimerstichting, het Leger des Heils, Groei en Bloei en informatie over moestuinieren van het MAC in Muntendam. Er was een gezellig plein waar kon worden uitgerust, al dan niet onder het genot van hapjes en drankjes en ook burgemeester Erica van Lente van Midden-Groningen kwam nog even langs. 

Het POSO, het Plaatselijk Overlegorgaan Samenwerkende Ouderenorganisaties, kan tevreden terugkijken op een geslaagde beurs.