Michiel Megens vermaakt de kinderen in de Hoogezandster bibliotheek.
Michiel Megens vermaakt de kinderen in de Hoogezandster bibliotheek.

Volle bak in bibliotheek bij start Voorleesdagen

Algemeen

HOOGEZAND – Het was volle bak woensdagmiddag in de bibliotheek in Hoogezand, waar de Nationale Voorleesdagen voor peuters en kleuters van start gingen.

Zo’n veertig kinderen met ouders en een enkele grootouder waren naar de jeugdhoek van de bibliotheek gekomen om te kijken en vooral te luisteren naar de muzikale voorstelling van Michiel Megens, met het thema van het Prentenboek van het Jaar, ‘Help! Een verrassing!’ van Miriam Bos. Megens nam ook zijn gitaar mee en na het voorlezen konden kinderen in de bibliotheek ook nog muziekinstrumenten maken, wat ook weer prima aansloot  bij het Prentenboek van het Jaar. 

Niet alleen in de bibliotheek in Hoogezand konden en kunnen kinderen knutselen. Dat kan ook in andere bibliotheken in de gemeente Midden-Groningen, zoals in Zuidbroek en Siddeburen, en op vrijdag 2 februari om 15.00 uur in de bibliotheek van Slochteren.