
Samenwerkende serviceclubs doneren aan Maxima
AlgemeenMIDDEN-GRONINGEN - De verschillende serviceclubs in de gemeente Midden-Groningen zijn ruim een jaar geleden samen aan de slag gegaan om het goede doel te dienen. Was dit goede doel een heel jaar lang de vluchtelingen uit Oekraïne, nu is er ook ruimte voor andere doelen.
In de gemeente Midden-Groningen zitten verschillende serviceclubs: John Welch Loge, Rebekka Loge, Innerwheel, Ladies’Circle, Lions Midden-Groningen, Lions Skiramere, Rotary en Round Table. Eén van de bezigheden van al deze clubs is dat ze goede doelen ondersteunen. Het mooiste is het als dit gebeurt door in actie te komen. Het afgelopen jaar hebben de clubs onder andere gezamenlijk op de Oranjemarkt gestaan. Daar konden konden bezoekers lootjes trekken voor mooie prijzen, beschikbaar gesteld door de clubs en bedrijven. Het kraampje werd de hele dag bij toerbeurt bemenst door leden van de verschillende clubs.
Op deze dag werd 1850 euro opgehaald, bestemd voor Kledingbank Maxima. Afgelopen week werd de cheque overhandigd door Anne Kranenborg (Ladies’ Circle) en Ingrid Drenth (Rotary). ,,Natuurlijk is dit een mooie actie geweest en is Maxima een mooi doel. Hierbij is dank verschuldigd aan de bedrijven en personen die de cadeaus beschikbaar hebben gesteld, iedereen die de kraam bemenst heeft, maar vooral aan de bezoekers van de kraam.’’ Binnenkort wordt meer bekend over een spectaculaire vervolgactie.





