De zwemmers en begeleiders van De Brug Midden-Groningen met wethouder Annemiek Hoesen (midden achter).
De zwemmers en begeleiders van De Brug Midden-Groningen met wethouder Annemiek Hoesen (midden achter).

Rotary en De Brug Midden-Groningen slaan handen ineen

Algemeen

HOOGEZAND - Rotary Midden-Groningen heeft er ook dit jaar voor gezorgd dat de zwemwedstrijd van Stichting de Brug Midden-Groningen weer mogelijk was. 

Maar liefst 83 zwemmers uit Groningen en Drenthe namen zaterdag deel aan de regionale zwemwedstrijden van De Brug Midden-Groningen. Wethouder Annemiek Hoesen floot de eerste zwemmers te water, waarna de wedstrijd geopend was. Er werd door de zwemmers van Midden-Groningen goed gezwommen, want de zwemtijden werden veelal verbeterd en er waren weer zwemmers met veel prijzen. Daarmee gaat de score van prijzen binnen De Brug Midden-Groningen weer omhoog. 

Ook bracht Sinterklaas een bezoek aan de zwemmers en reikte de eerste prijzen uit. De andere prijzen werden uitgereikt door de Rotary.