Hoogezandsters jagen op miljoenen in Miljoenenjacht

Algemeen

HOOGEZAND - Een spannend vooruitzicht voor vijf inwoners van Hoogezand: zij mogen plaatsnemen in de studio van Postcode Loterij Miljoenenjacht om te strijden voor prijzen tot wel 5 miljoen euro.

Samantha (32) is één van de gelukkigen die plaatsnemen in de studio: ,,Dit wordt een leuke ervaring! Ik kijk altijd naar Miljoenenjacht, dus ik vind het heel spannend dat ik nu zelf in de studio mag zitten.”

De vijf inwoners van Hoogezand zijn samen met inwoners van negen andere wijken uit heel Nederland aanwezig in de studio. Eén van de vijftig aanwezigen maakt kans de studio als miljonair te verlaten. Diegene neemt in de finale plaats aan de desk naast Linda de Mol om het Gouden Koffer Spel te spelen en kan met dit spel een geldbedrag tot wel 5 miljoen euro winnen.

Of de inwoners van Hoogezand in de prijzen vallen, is op zondag 3 oktober van 20.00 tot 21.30 uur te zien bij SBS6.