Afbeelding

‘Week van de Stenen Winkel’ bij Meubelhuis

Algemeen

VEENDAM - Meubelhuis Veendam is een van de deelnemers aan de landelijke ‘Week van de Stenen Winkel’, die tot en met 10 mei duurt. 

Het is een initiatief om de lokale stenen winkel in het zonnetje te zetten en aandacht te creëren voor de waarde van deze winkels bij de consument. Meubelhuis Veendam is een van de winkels die deelneemt aan dit initiatief. In 2018 werd de winkel van de familie Ter Laan geopend en 8 jaar later is de winkel niet meer weg te denken uit Veendam. 

,,De reden dat we deelnemen aan de ‘Week van de Stenen Winkel’ is omdat we trots zijn op wat we doen en graag onze kennis en ervaring delen met de klanten”, vertelt eigenaar Monique. ,,We kijken ernaar uit om samen met iedereen in Veendam de kracht van onze lokale stenen winkels te vieren en nog eens te onderstrepen waarom deze winkels een plekje verdienen in ons centrum.” 

Shoptegoed 

Tijdens ‘Week van de Stenen Winkel’ vinden er in Meubelhuis Veendam bijzondere activiteiten plaats. Er wordt 20% korting op accessoires gegeven en alle klanten krijgen shoptegoed cadeau. Daarnaast is het goed om de sociale media van de winkel in de gaten te houden voor extra acties.