
Veel vuurwerk, maar geen problemen in Midden-Groningen
AlgemeenHOOGEZAND – Een record hoeveelheid vuurwerk is rond de jaarwisseling de lucht in gegaan in de gemeente Midden-Groningen. Nu dit waarschijnlijk het laatste jaar was dat vuurwerk mocht worden afgestoken, lijken velen nog even flink te hebben uitgepakt.
Het begon allemaal al vroeg, maar rond de jaarwisseling bereikte het traditionele vuurwerk zijn hoogtepunt. Vooral in Hoogezand en Sappemeer, maar ook in de andere dorpen van Midden-Groningen was er veel knal- en vooral ook siervuurwerk te zien. Incidenten hebben zich niet voorgedaan en ook het aantal buitenbranden liep dit jaar de spuigaten niet uit.
De brandweer is rond de jaarwisseling wel diverse keren uitgerukt voor buitenbranden. Ook daarbij hebben zich geen problemen voorgedaan, al vroegen omwonenden zich wel eens af waarom de brandweer al zo snel de pret doofde. Afvalbranden waren er onder meer in Hoogezand aan het Stikkerpad, de Schermerhornring, een container aan de Nolenstraat, Pleiaden, Mercurius, Johannes Vermeerstraat, Neptunus, Mars en Rembrandtlaan. Een schoorsteenbrand woedde korte tijd in Borgercompagnie.







