Afbeelding

Make A Wish Badminton Dubbeltoernooi in Hoogezand

Sport

HOOGEZAND - Op zaterdag 26 oktober wordt in sporthal De Kalckwijk in Hoogezand voor de zevende keer het jaarlijkse Make A Wish Badminton Mix- en Dubbeltoernooi gehouden.

Op dit moment hebben zich al 90 spelers aangemeld voor het toernooi, afkomstig van zo’n vijftien verenigingen. ,,En die komen niet alleen uit de drie noordelijke provincies, maar ook vanuit de Randstad en we hebben zelfs een Duits team’’, zegt Henk Jan de Haan namens de organisatie. ,,Er is nog plek voor meer deelnemers, het liefst recreanten. Zij kunnen zich aanmelden door een mail te sturen naar hendrikhendriks@home.nl of het inschrijfformulier invullen op onze website www.bcsportief.nl onder het kopje ‘Make a Wish’.’’ 

Naast het badminton is er een grote tombola waarbij mooie prijzen zijn te winnen, beschikbaar gesteld door de lokale middenstand. ,,Publiek is van harte welkom tussen 9.30 en 16.30 uur om niet alleen naar de wedstrijden te komen kijken, maar ze kunnen ook lootjes kopen voor de tombola.’’ De opbrengst van dit sportevenement gaat naar Make A Wish Nederland, de organisatie die wensen van kinderen met een levensbedreigende ziekte in vervulling laat gaan. Met het inschrijfgeld van de deelnemers, de opbrengst van de tombola, de sponsorbijdragen en zo laag mogelijk gehouden organisatiekosten wordt een bedrag gedoneerd aan Make A Wish Nederland.