Afbeelding

Wederom geslaagd toernooi bij LTC de Kalkwijck

Sport

HOOGEZAND - Het jaarlijkse tennistoernooi op het park van LTC de Kalkwijck in Hoogezand, dit jaar voor het eerst met de nieuwe hoofdsponsor Jobpersoneel, is wederom geslaagd. 

Een record aantal deelnemers van 233 spelers van veertig verschillende verenigingen zorgden voor mooi en goed tennis in 19 onderdelen in de enkel, dames-, heren- en mixdubbel. Dit resulteerde in 264 wedstrijden, waarvan liefst 30 procent in een super-tiebreak eindigde. Dit zei veel over het gelijkwaardige niveau van de deelnemers. Vanaf dag 1 was er, mede geholpen door het mooie weer, goede publieke belangstelling, alhoewel er later in de week nog een aantal keren in de hal gespeeld moest worden. Zusterverenigingen TV de Stirum en LTC NOHN hielpen hierbij om het toernooi zoveel mogelijk een normale doorgang te geven.

De spanning bouwde zich gedurende de week op en in de finales van zondag resulteerde dat in de uiteindelijke winnaars. Na de finales werd het toernooi afgesloten met de prijsuitreiking en de verloting waarbij prachtige prijzen gewonnen konden worden. Dit was mogelijk gemaakt door de royale bijdrage van ruim zestig ondernemers uit de gemeente Midden-Groningen. Naast het tennis was er op vrijdag een spetterend feest met DJ Rick O’Neal, waar de beentjes goed van de vloer gingen en wat tot in de late uurtjes werd gevierd.  

Inmiddels is de vereniging gestart met de voorbereiding van het jaarlijkse kersttoernooi. Belangstellenden kunnen zich hiervoor aanmelden via www.toernooi.nl.