Afbeelding

Bahosa gaat tot de zomer door met clinics Dynamic Tennis

Algemeen

HOOGEZAND - Badmintonvereniging Bahosa in Hoogezand heeft onlangs enkele clinics Dynamic Tennis gehouden. Met succes en daarom is besloten om de clinics in ieder geval tot aan de zomervakantie te vervolgen.

Dynamic Tennis is een aangepaste vorm van tennis: er wordt gespeeld op een badmintonveld met een licht racket en een foam bal, waardoor de belasting op de gewrichten minder groot is. ,,Je ziet dat vooral ouderen op een gegeven moment afhaken bij het traditionele tennis of badminton en dit is iets wat zij over het algemeen vrij makkelijk oppakken. Dat betekent overigens niet dat Dynamic Tennis alleen bedoeld is voor oudere spelers of mensen met een lichamelijke beperking, mensen van alle leeftijden kunnen meedoen. We willen wel de ouderen en mensen met een lichamelijke beperking de mogelijkheid bieden om actief te blijven. Het aanbod voor deze groep is over het algemeen toch wat minder en daarom is het sociaal aspect ook belangrijk: na afloop drinken we met z’n allen nog een drankje in de kantine’’, zegt Everina Keizer. 

Het spel wordt gespeeld op vier banen, in principe alleen dubbelspel. ,,De deelnemers krijgen eerst een korte training, daarna worden er onderlinge wedstrijdjes gespeeld.’’ Door de goede belangstelling is besloten om de clinics sowieso tot begin juli door te zetten. Belangstellenden zijn wekelijks op woensdagmiddag van 14.00 tot 16.00 uur welkom in de Kalkwijckhal in Hoogezand. ,,De rackets en ballen zijn aanwezig, men hoeft alleen maar sportkleding en zaalschoenen aan te trekken.’’ Aanmelden is niet nodig, iedereen kan vrijblijvend binnenlopen om mee te spelen, maar eerst komen kijken mag natuurlijk ook. 

Wie eerst meer informatie wil over Dynamic Tennis kan contact opnemen via info@bahosa.nl.