
Energiecafé in Muntendam
AlgemeenMUNTENDAM - In MFC de Menterne in Muntendam wordt donderdag 20 juni een energiecafé gehouden.
Het café wordt georganiseerd door de Groninger Energie Koepel, samen met Duurzaam Menterwolde. Ze geven eerlijke en onafhankelijk informatie over verduurzamen.
Verduurzamen van de woning in de zomer
Om 19.30 uur staat de koffie klaar en om 20.00 uur gaat het café van start met een kort inspirerend verhaal door een spreker uit de buurt. Hierna vertelt een expert op het gebied van verduurzamen over de maatregelen die in de zomer genomen kunnen worden voor het verduurzamen van de woning. Aansluitend is er voldoende gelegenheid om vragen te stellen.
Aanmelden
Om 21.30 uur rondt men af en kan er onder het genot van een drankje nog even nagepraat worden met iemand van de organisatie of een buurtgenoot. Om zeker te zijn van een plekje, doen belangstellenden er goed aan om zich aan te melden via www.grek.nl/muntendam.







