
Bloemen leggen op Goede Vrijdag bij kerk Sappemeer
AlgemeenSAPPEMEER – Op Goede Vrijdag zijn bepaalde religieuze groeperingen gewend bloemen te leggen bij een kruis in de kerk. Dat gebeurde ook in Sappemeer.
Daar werd de mogelijkheid geboden aan iedereen om bij een groot kruis buiten bij de Willibrorduskerk op Goede Vrijdag bloemen neer te leggen. ,,Wij hopen dat het kruis voor jou een teken van hoop is tegen alle wanhoop in, een teken van vreugde door alle verdriet heen, een teken van verbondenheid en medeleven, een teken van vertrouwen om tegen alle hardheid in te blijven geloven in licht en liefde en een teken van kracht om je eigen pijn te dragen. Je bent van harte uitgenodigd’’, aldus de kerkleiding van de Katholieke kerk in Sappemeer.
De belangstelling bleek niet tegen te vallen. Gaandeweg de dag, men kon er van 12.00 tot 22.00 uur terecht, werden bloemen en bloemstukken neergelegd voor een verlicht kruis. Ook konden mensen op de naast het kruis staande banken even gaat zitten voor een praatje, of gewoon even stil te zijn. De neergelegde bloemen kregen later allemaal een plekje in de kerk zelf.




