Afbeelding

Hoogezand verliest met 2-0 van Drachtster Boys

Algemeen

DRACHTEN - Het eerste team van voetbalvereniging Hoogezand heeft de uitwedstrijd bij Drachtster Boys met 2-0 verloren.

De thuisploeg begon fel aan de wedstrijd en was met name in de eerste helft de bovenliggende partij. Joost Bosma zette de thuisclub dan ook op een 1-0 voorsprong. Heine Uuldriks en Justin Slor kregen gedurende de eerste 45 minuten nog wel enkele kansen, maar tot doelpunten leidde dit echter niet. De ruststand was dan ook 1-0. Na de thee kwam Hoogezand beter uit de kleedkamers en kwamen er meer kansen voor de Groningse gasten. Doelman Emile Peters moest een paar keer handelend optreden om een doelpunt te voorkomen. 

Zoals wel vaker viel Hoogezand zeker aan, maar viel 10 minuten voor tijd het doelpunt aan de andere kant. Joël Wagenaar wist keeper Rick Jungman te verschalken en bracht daarmee de stand op 2-0 voor de ploeg uit Drachten. Dit was ook meteen de eindstand. Het blijft ongemeen spannende in de 1e klasse F van het zaterdagvoetbal, zeker omdat vooral de onderste ploegen weer weten wat winnen is. Hoogezand staat met 18 punten uit 15 wedstrijden op een achtste plaats in de middenmoot, maar de ploegen onderaan komen hard opzetten. De mannen van trainer Germain Beck moeten de komende weken dan ook echt aan de bak.

Komend weekend is er geen competitievoetbal. Hoogezand 1 speelt op zaterdag 4 maart weer thuis op sportpark Kalkwijck. Dan is PKC ’83 de tegenstander. De wedstrijd begint om 14.30 uur.