Starling Days verzorgt de start van de zomerse buitenconcerten bij Cultuurwerkplaats BC47.
Starling Days verzorgt de start van de zomerse buitenconcerten bij Cultuurwerkplaats BC47. Roosmarijn Jongstra

Cultuurwerkplaats BC47 start met zomerse buitenconcerten

Algemeen

BORGERCOMPAGNIE - Cultuurwerkplaats BC47 in Borgercompagnie organiseert ook deze zomer weer een serie buitenconcerten.

Het publiek kan van de muziek genieten op het terras van de cultuurwerkplaats, dat is voorzien van een nieuwe overdekking en dus beschermt tegen zowel de zon als eventuele regen. Ook zijn er tribunes gebouwd, waardoor er altijd een goede zitplek te vinden is. Alle concerten beginnen om 19.30 uur.

Op 23 juli wordt afgetrapt met een optreden van Starling Days. De formatie zorgt voor sfeervolle melodieuze luisterliedjes, ingetogen met een vleugje melancholie. Starling Days bestaatuit Edwin Beijert, Eric Schenkel, Karin van der Meulen en Folkert Steenmeijer,

Op 30 juli is het de beurt aan Vollek! Deze band brengt op ontspannen wijze allerlei muzikale stijlen ten gehore, zoals folk, blues, ballads en een scheutje Oost-Europees. Vollek! bestaat uit Freddie van der Beek, Jaap van der Beek, Theo Platje en Ben Logher. 

Op 6 augustus speelt Blues Reunion in de cultuurwerkplaats. Deze groep bestaat uit een vijftal muzikanten die allen vele kilometers in de muziekwereld achter de rug hebben. Er is gewerkt aan nieuw repertoire met zeer gevarieerde sets en genoeg nummers om een aantal uren te kunnen optreden. Blues Reunion bestaat uit Harry Beishuizen, Jaap van den Broek, Johan Duzink, Hank van der Veen en Peter Kooi.

Reserveren is noodzakelijk en kan door een bericht te sturen naar info@metmeercultuur.nl of telefonisch via 06 - 29025092. Na de zomerconcerten vervolgt BC47 met muziektheater, toneelvoorstellingen meer muziek. Informatie over het programma is ook te vinden op de Facebookpagina van Cultuurwerkplaats BC47.

Het terras met de overdekking van Cultuurwerkplaats BC47.