Woonzorgcentrum Gockingaheem in Noordbroek.
Woonzorgcentrum Gockingaheem in Noordbroek.

NNCZ komt in actie voor Oekraïne

Algemeen

NOORDBROEK - De oorlog in Oekraïne houdt iedereen bezig en heeft ook een grote impact op ouderen die mogelijk nog herinneringen hebben aan eerder meegemaakte oorlogssituaties of dit overgedragen hebben gekregen van familieleden. Veel mensen hebben het gevoel iets te willen doen. Daarom organiseert zorgorganisatie NNCZ op zaterdag 2 april van 10.30 tot 16.00 uur onder andere bij woonzorgcentrum Gockingaheem in Noordbroek een verkoop van door cliënten gemaakte spullen.

Roeli Mossel, bestuurder van NNCZ: ,,Als NNCZ vinden we het van belang om steeds naar voren te brengen dat mensen met een zorgvraag méér zijn dan hun zorgvraag en nog een bijdrage kunnen leveren en kunnen participeren in de maatschappij. Hiermee vergroot je immers het gevoel van eigenwaarde. Dit gedachtegoed verdient altijd nog veel aandacht. Middels een gezamenlijke actie verwachten we iets te kunnen doen voor Oekraïne en tegelijkertijd weer voor het voetlicht te brengen wat mensen met een zorgvraag kunnen bijdragen in de maatschappij. Hopelijk geeft dit cliënten een goed gevoel en ook intern een gevoel van verbinding en positiviteit. Want ook veel medewerkers en vrijwilligers helpen mee op deze dag.”

Onder de noemer ‘NNCZ voor Oekraïne’ organiseert NNCZ op zaterdag 2 april activiteiten op alle locaties, waaronder woonzorgcentrum Gockingaheem in Noordbroek. Hier komt tevens een collectebus te staan waarin geld gedoneerd kan worden. De opbrengst van deze dag gaat uiteraard naar Giro555. Roeli Mossel: ,,We proberen er ondanks het trieste nieuws een mooie gezellige dag van te maken met muziek en diverse lekkernijen.”