Het team van WerkPro tezamen met het bestuur van OAM en het zangduo Wim en Miranda. (eigen foto)
Het team van WerkPro tezamen met het bestuur van OAM en het zangduo Wim en Miranda. (eigen foto)

Ouderen genieten van muziek en stamppot bij nieuwjaarsbijeenkomst OAM

Algemeen

MUNTENDAM - Ouderen Actief Muntendam (OAM) organiseert elk jaar rond deze tijd van het jaar de traditionele Nieuwjaarsbijeenkomst met muziek en stamppotbuffet. 

Voor OAM was dit de eerste keer met een ander beheer op De Menterne. ,,Helaas waren er dit keer veel minder aanmeldingen dan de laatste keren, maar het team van WerkPro dat voor de 60 gasten zou zorgen stond in de startblokken om hun uiterste beste te doen. We kunnen wel zeggen dat dit gelukt is’’, zegt Karin Daniëls namens OAM.

Terwijl het zangduo Wim en Miranda de stemming in de zaal weer opperbest kreeg, waarbij velen vrolijk meezongen, werd de catering keurig verzorgd. Het traditionele stamppotbuffet - met rijkelijk vlees en toebehoren - werd met smaak verorberd, waarbij sommigen zich voor de tweede en derde keer van het buffet bedienden. Het motto ‘Samen staan we sterk’ bleek ook nu op te gaan. OAM is trots op het team van WerkPro, dat zich tijdens deze vuurdoop prima staande heeft gehouden.