
Dr. Aletta Jacobs College start voorlichting aan leerlingen groep 8
AlgemeenHOOGEZAND - De basisschoolleerlingen uit groep 8 oriënteren zich in deze periode samen met hun ouders op de vervolgstap: voor welke school voortgezet onderwijs wordt gekozen?
Het dr. Aletta Jacobs College in Hoogezand start in de week van 10 november met de eerste ronde kennismakingsactiviteiten voor deze doelgroep. De tweede ronde vindt plaats in de week van 8 december. De voorlichtingsavonden per afdeling worden gevolgd door een Open Huis op dinsdag 27 januari 2026.
Onder de noemer ‘Ontdek Aletta!’ zijn de leerlingen uit groep 8 en hun ouders welkom. De ouders krijgen voorlichting over het Aletta en over de specifieke deelscholen. De kinderen nemen tegelijkertijd deel aan leuke activiteiten in de deelschool om sfeer te proeven en alvast de docenten, de manier van lesgeven en ook het gebouw te leren kennen. Daarnaast wordt er informatie gegeven over het gymnasium en de maatwerklessen. Voor elke deelschool - praktijkonderwijs, vmbo, mavo of havo/vwo - is een aparte avond gepland.
Meer informatie over deze voorlichting per deelschool is te vinden op www.aletta.nl.







