
Geen treinen tussen Zuidbroek en Bad Nieuweschans
AlgemeenZUIDBROEK - ProRail voert van maandag 11 augustus tot en met vrijdag 22 augustus werkzaamheden uit aan het spoor tussen Zuidbroek en Bad Nieuweschans. Gedurende deze periode rijden er geen treinen op dit traject en zet vervoerder Arriva bussen in als vervangend vervoer.
De aanpassing heeft ook gevolgen voor andere treinverbindingen. De stoptrein tussen Leeuwarden en Groningen rijdt tijdens de werkzaamheden niet verder als sneltrein naar Winschoten, maar eindigt bij Groningen Europapark. Daar keert de trein terug in de richting van Leeuwarden. De stoptrein vanuit Groningen blijft wel doorrijden tot aan Winschoten.
De vervangende bussen stoppen bij de voorzijde van het station in Zuidbroek en Scheemda. In Winschoten vertrekken en arriveren de bussen op busstation perron G en H. In Bad Nieuweschans maken reizigers gebruik van de bushalte bij het station, ook aangeduid als Bahnhof.
Voor het gebruik van de treinvervangende bussen is een geldig vervoerbewijs nodig, zoals een OV-chipkaart of betaalpas. Reizigers kunnen inchecken op het station van vertrek en uitchecken op het station van aankomst. Fietsen mogen niet mee in de bussen.
Afhankelijk van de route kan de reistijd tot een half uur langer zijn. Aansluitingen op andere trein- en busverbindingen kunnen in deze periode niet worden gegarandeerd. Arriva adviseert reizigers hun reis kort voor vertrek te plannen.
De aangepaste dienstregeling is terug te vinden in de Arriva-app en op de website van Arriva onder het kopje ‘werk aan het spoor’.







